Aktualny

Dodając Foam Clean Plus, naprawdę jest w czym wybierać

W zeszłym tygodniu wprowadziliśmy na rynek naszą nową piankę Foam Clean Plus. Wspaniały dodatek do naszego asortymentu wysokiej jakości. Produkt jest bardzo silnym środkiem czyszczącym do różnego rodzaju gładkich powierzchni oraz tekstyliów i tapicerki. Oprócz silnych właściwości czyszczących Foam Clean Plus pozostawia po aplikacji także wspaniały zapach.

Czysta piana plus PremTech

Wspaniałą rzeczą jest to, że łączy te właściwości z faktem, że jest bezpieczny dla większości powierzchni. Dodatkowo stabilna pianka zapewnia długi czas kontaktu, dając jej wystarczająco dużo czasu na wykonanie swojej pracy.

Gdzie Pianka Clean Plus nie nadaje się do czyszczenia szkła. W tym celu mamy w ofercie Glass Clean Plus. Ten produkt to najwyższej jakości środek do czyszczenia szkła, który jest całkowicie wolny od znaków ostrzegawczych i zwrotów ostrzegawczych. Na Szkło Czyste Plus połączenie rozpuszczalników i środków powierzchniowo czynnych zapewnia efekt końcowy bez smug, bez pozostawiania śladów.

Powyższe produkty mają określone właściwości, dzięki czemu jako specjalista są najlepszym dostępnym rozwiązaniem dla Twojego wyzwania związanego z czyszczeniem. Ale jeśli chcesz uchwycić obie aplikacje w 1 produkcie, możesz wybrać Uniwersalny środek czyszczący w piance. Ten produkt nadaje się do szkła, jak również do gładkich powierzchni i tapicerki/tekstyliów. Czy All Purpose Foam Cleaner robi to również na poziomie swoich partnerów? Będziesz zaskoczony efektem końcowym.