Nasz zestaw z piaskiem
naprawia otynkowaną ścianę lub sufit

PROBLEM: MASZ USZKODZONĄ TYNKOWANĄ ŚCIANĘ LUB ŚCIANĘ Z PRACY SPACK

Jest to częsty problem przy renowacjach: spotykamy uszkodzoną otynkowaną ścianę, ścianę z tynkiem (tynkiem) lub sufit z konstrukcją. Czasami mają małe dziury i pęknięcia, które chcesz naprawić, nie pozostawiając widocznych uszkodzeń. Tradycyjne uszczelniacze zwykle nie zapewniają zadowalającego rozwiązania, ponieważ mają gładkie wykończenie. W tym przypadku chcesz zachować oryginalną fakturę ściany lub sufitu.

 

granulat szpachlowy

ZESTAW Z ZIARNA

Uszczelnienie struktury: Rozwiązanie umożliwiające niewidoczną naprawę uszkodzeń. Uszczelnienie struktury to profesjonalna masa akrylowa o strukturze ziarnistej, doskonale nadająca się do napraw i połączeń z tynkami i ścianami otynkowanymi. Zestaw ten umożliwia naprawę uszkodzeń przy jednoczesnym zachowaniu tekstury ściany lub sufitu. Po nałożeniu woda odparowuje z uszczelniacza i tworzy plastyczno-elastyczną gumę. Tworzy to trwałe i bezszwowe wykończenie. Ponadto Structure Seal doskonale nadaje się do malowania, a nawet można go malować metodą mokre na mokre farbą na bazie wody.

ZASTOSOWANIA USZCZELNIENIA KONSTRUKCJI

Uszczelnienie struktury nadaje się nie tylko do napraw wewnątrz pomieszczeń, ale może być również stosowany na zewnątrz, pod warunkiem, że nie będzie narażony na działanie wilgoci przez co najmniej 4 godziny po aplikacji. Ten wszechstronny uszczelniacz może być również stosowany do lekkich prac wypełniających, takich jak wypełnianie dziur i pęknięć w ścianach, gdzie pożądane jest zachowanie określonej tekstury.

WNIOSEK

Chcesz szybko i niewidocznie naprawić otynkowane ściany lub ściany za pomocą tynku? Szukasz produktu, który można malować różnymi rodzajami farb i który nadaje się do lekkich prac szpachlowych? W takim razie Structure Seal, czyli uszczelniacz piaskowy, to produkt, którego absolutnie nie możesz przegapić. Jego wszechstronność, trwałość i możliwość przemalowania różnymi rodzajami farb sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie do różnorodnych prac naprawczych i wykończeniowych. Dodaj Structure Seal do swojej skrzynki narzędziowej i ciesz się jednolitym wykończeniem, jakie zapewnia Twoim projektom renowacyjnym.