Silny środek czyszczący w postaci pianki
czyści prawie wszystkie powierzchnie

Aplikacje wielofunkcyjne

Prawdopodobnie rozpoznajesz to? Należy wyczyścić od wewnątrz i na zewnątrz różne okna ze szkła i plexi (przyczep kempingowych i kamperów, ciężarówek, pojazdów czyszczących itp.). Chcesz także wyczyścić tekstylia, na przykład w przyczepach kempingowych i kamperach lub tapicerkę swojej floty. Wreszcie deska rozdzielcza, plastikowe stopnie i inne plastikowe części maszyn i narzędzi również wymagają regularnego czyszczenia.

piankowy środek czyszczący uniwersalny piankowy środek czyszczący

Jeden środek czyszczący dla wszystkich

Na półce masz wiele różnych rodzajów środków czyszczących. Ale tak naprawdę wolisz mieć w swoim warsztacie jeden środek czyszczący, którego można używać na wielu różnych powierzchniach. Następnie wybierz naszą silną piankę czyszczącą, Uniwersalny środek czyszczący w piance 600 ml.

Mocne czyszczenie

Od teraz wystarczy Ci tylko jeden produkt, aby uporać się z różnego rodzaju plamami. Mogą to być plamy po nikotynie, tłuszczu i brudu na różnych powierzchniach, takich jak plexi, plastikowe szyby w przyczepach kempingowych oraz tworzywa sztuczne, takie jak nadkola samochodów ciężarowych. Nasz uniwersalny piankowy środek czyszczący 600 ml to silny pianowy środek czyszczący, który można stosować do różnych tkanin i materiałów obiciowych, takich jak plastik, skóra, niebo, wykładziny itp. Czyści także szkło bez smug.

Przyjazny dla środowiska

Piankowy środek czyszczący jest bardziej przyjazny dla środowiska, ponieważ nie zawiera silikonu. Podstawą jest woda, rozpuszczalniki i środki powierzchniowo czynne. Pozostawia także niesamowicie świeży, cytrusowy zapach, który każdy odbiera jako przyjemny.

Łatwy w użyciu

Piankowy środek czyszczący jest łatwy w użyciu. Trzymaj puszkę w odległości około 20 cm od przedmiotu lub powierzchni, które chcesz wyczyścić. Tworzy się warstwa białej piany, którą pozostawiamy na kilka sekund. Tam, gdzie znajduje się brud, pianka sprawdzi się; To tutaj powstają tzw. bąbelki. Następnie osusz obszar naszym Ręczniki do czyszczenia PQ (czerwony). Będziesz zaskoczony rezultatem.

W tym zastosowanie w sektorze mobilności

Uniwersalny środek czyszczący w postaci pianki 600 ml może być stosowany w różnych sektorach, ale z pewnością także w sektorze mobilności. Pomyśl o sektorze kamperów i przyczep kempingowych, sektorze ciężarówek i samochodów osobowych. Chcesz móc łatwo i szybko wyczyścić zarówno wnętrze, jak i częściowo część zewnętrzną.

Wniosek

Będziesz zaskoczony mnogością zastosowań i wygodą naszego Uniwersalny środek czyszczący w piance 600ml. Tego produktu nie powinno zabraknąć w Twoim warsztacie. Zapewnia kompleksowe rozwiązanie dla szerokiego zakresu potrzeb związanych z czyszczeniem. Wybierz wygodę, wydajność i lśniący efekt dzięki naszej silnej piance czyszczącej.