Home / Hermetyczny budynek z PremTech

Hermetyczny budynek z PremTech

Konstrukcja hermetyczna staje się coraz ważniejszym tematem w budownictwie i będzie nadal szeroko wykorzystywana w wielu projektach budowlanych w nadchodzących latach. Kiedy mówi się o hermetycznej konstrukcji, zwykle odnosi się to do ograniczenia strat energii w jak największym stopniu. Gdy straty energii są ograniczone, pomieszczenia w budynkach szybciej osiągają żądaną temperaturę, co skutkuje mniejszym zużyciem energii i redukcją emisji CO2.

 

 

Wydajność energetyczna

 

Aby wyrazić charakterystykę energetyczną budynków, rząd ukuł termin „Wartość EPC”. Wartość EPC budynku wyraża w liczbach efektywność energetyczną danego budynku. Wszystkie nowe budynki budowane od 1 stycznia 2015 r. muszą osiągnąć wartość EPC 0,4. Od 2020 r. wartość EPC 0,0 musi nawet zostać osiągnięta. Oznacza to, że od 2020 roku wszystkie budowane domy będą neutralne energetycznie.

 

 

PremTech idealnym partnerem

 

Ponieważ PremTech ma wieloletnie doświadczenie w uszczelnianiu i klejeniu, a nasza oferta jest w pełni na to nastawiona, stworzyliśmy doskonały system, aby uczynić hermetyczną konstrukcję łatwiejszą, wydajniejszą i szybszą dla Ciebie. Połączenie taśm i polimeru MS do natryskiwania tworzy naprawdę wyjątkową kombinację produktów, która pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze i bezpieczeństwo. Czy jesteś zainteresowany? Chętnie Ci o tym opowiemy!