Nasz spray do wykrywania nieszczelności „Leak Tracer” znajdzie
wycieki gazu lub powietrza

Masz wyciek gazu lub powietrza albo chcesz sprawdzić miejsce naprawy?

Prawdopodobnie rozpoznajesz? Maszyna lub urządzenie nagle przestaje działać lub przestaje działać prawidłowo. Albo podczas przeglądu okresowego zauważysz, że gdzieś w jednej z rur prowadzących do zasilania maszyny lub urządzenia musi być nieszczelność. Ale gdzie dokładnie znajduje się wyciek?

 

 

Śledzenie wycieków

Wykrycie wycieku gazu lub powietrza nie jest trudne

Wykrycie wycieku nie jest trudnym zadaniem. Za pomocą naszego narzędzia możesz samodzielnie wykryć/znaleźć/zlokalizować wyciek gazu lub powietrza Śledzenie wycieków. Jest to podręczna puszka, która może być używana do sprawdzania rur, węży, armatury, sprężarek, klimatyzatorów, zbiorników ciśnieniowych, instalacji z gazami palnymi, połączeń kołnierzowych, spawów, połączeń śrubowych, rurociągów, opon samochodowych itp.

Szybkie wykrywanie wycieków gazu lub powietrza za pomocą narzędzia Leak Tracer

Z naszym najnowszym produktem Śledzenie wycieków możesz szybko zlokalizować wyciek gazu lub powietrza. Trzymasz spray w pobliżu rur, które chcesz sprawdzić. Natryskiwać z odległości 10 cm na całą rurę. Produkt daje przyjemny efekt pienienia. Po wykryciu wycieku nastąpi widoczne, stabilne tworzenie się pęcherzyków.

Niekorozyjny spray do wykrywania nieszczelności może być również użyty do sprawdzenia miejsca naprawy

De Śledzenie wycieków można go również wykorzystać do późniejszego sprawdzenia miejsca naprawy na rurze gazowej lub powietrznej. Po naprawie spryskaj naprawiany obszar. Jeśli nie tworzą się pęcherzyki, naprawa została pomyślnie zakończona i obszar został naprawiony prawidłowo. Twoja maszyna wróciła do normy.

Wniosek

Chcesz szybko i łatwo wykryć/znaleźć wyciek gazu lub powietrza w rurach lub chcesz sprawdzić teren po naprawie? Następnie skorzystaj z naszego poręcznego i poręcznego narzędzia Leak Tracer.