Strona główna / Rozwiązania / Koncepcja czyszczenia DreamClean

Koncepcja czyszczenia Dreamclean

  • Możliwość montażu w dowolnym miejscu
  • Zawiera dwa wysokiej jakości komponenty
  • Również funkcja opiekuńcza

Koncepcja DreamClean firmy PremTech oferuje możliwość łatwego wprowadzenia kompletnej koncepcji higieny osobistej w Twojej organizacji. Ta koncepcja umożliwia Tobie i/lub Twoim pracownikom dostęp do rozwiązań, które przyczyniają się do higieny osobistej w dowolnym miejscu. Punktem wyjścia dla tej koncepcji była prostota. Jakość jest dla nas oczywistością, a łączenie wyzwań i rozwiązań jest w naszym DNA.

HygiGel 70 to żel do rąk na bazie 70% alkoholu etylowego, który higienicznie myje dłonie. Ten odżywczy żel do rąk działa w ciągu kilku sekund po wtarciu w dłonie. Oprócz higienicznych właściwości czyszczących HygiGel 70 zapewnia również skuteczną pielęgnację dłoni poprzez dodanie składników pielęgnacyjnych.

Do produktu nie zostały dodane żadne alergizujące składniki perfum, a produkt nie zawiera tradycyjnych konserwantów. Dodatek składników pielęgnacyjnych zapewnia znacznie mniejsze ryzyko wysuszenia dłoni, nawet przy częstym użytkowaniu.

Mydło Power & Care

Mydło Power & Care

Mydło Power & Care to bardzo silny i przyjazny dla skóry środek do mycia rąk. To specjalne połączenie uzyskuje się poprzez dodanie mieszanki estrów i odżywczego olejku. Mydło Power & Care ma konsystencję kremu i ma świeży jabłkowy zapach, który po umyciu pozostawia przyjemny zapach na dłoniach. Dzięki dodatkowi specjalnie opracowanego ziarna kukurydzy, w większości przypadków przy częstym stosowaniu nie wystąpi podrażnienie skóry. Mydło Power & Care jest dostarczane w tubach o pojemności 350 ml, które pasują do uchwytów, ale jest również dostępne w 3 litrowych doniczkach.