PremSeal

Zestaw uszczelniający

Zobacz cenę
więcej informacji
  • Utwardzanie neutralne
  • Bardzo elastyczny
  • Nadaje się do kamienia naturalnego
  • Część systemu uszczelniania połączeń

Oblicz wymaganą ilość zestawu Kalkulator zestawu

PremSeal to specjalnie opracowany uszczelniacz do trwałego uszczelniania połączeń. Można pomyśleć o fugach między np. kamieniem naturalnym, fugami do szklenia, wieloma rodzajami fug przemysłowych i fugami w obszarach sanitarnych.

Uszczelniacz do trwałego uszczelnienia

Ponieważ PremSeal pozostaje bardzo elastyczny po utwardzeniu, produkt łatwo absorbuje działanie podłoża. W ten sposób za pomocą tego szczeliwa uzyskuje się bardzo trwałe uszczelnienie. PremSeal doskonale nadaje się do uszczelniania np. drewna, betonu, wielu rodzajów metalu, takich jak stal nierdzewna, płytki, tworzywa sztuczne itp.

System uszczelniania połączeń

Z PremSeal w większości sytuacji najlepsze rezultaty uzyskuje się, gdy produkt jest używany z innymi produktami z Systemu Uszczelniania Spoin. Inne części tego systemu to Szpatułki nożowe aby dobrze dokończyć zestaw i Spray UniSolve do usunięcia wszelkich pozostałości uszczelniacza i kleju oraz do odtłuszczenia powierzchni. Gdy te produkty są używane razem do uszczelniania, gwarantowana jest szansa na dobry i pięknie wykończony szew uszczelniający. Jeśli potrzebujesz wsparcia lub porady, zawsze możesz się z nami skontaktować. Nasi doradcy są gotowi udzielić Ci potrzebnego wsparcia!

Numer artykułu: niedostępne
Zawartość: 310 ml | Kolor: Antracyt, Szary, Jasnoszary, Pergamon, Przezroczysty, Tris, Biały, Srebrnoszary | Pakowane po 24