PremTack

Wysoka przyczepność

Zobacz cenę
więcej informacji
  • Bardzo wysoka przyczepność początkowa
  • Wysoka wytrzymałość końcowa
  • 330% wydłużenie do zerwania
  • Idealnie nadaje się na zrazy ceglane

PremTack to zestaw o wysokiej przyczepności, który możemy z dumą prezentować jako najlepszy na rynku. PremTack to zestaw o wysokiej przyczepności do bezpośredniego i mocnego łączenia i montażu praktycznie wszystkich materiałów budowlanych i elementów budowlanych na wielu podłożach.

Ze względu na bardzo wysoką przyczepność początkową, produkt doskonale nadaje się do wielu zastosowań w budownictwie, przemyśle i mobilności. Kolejną ważną zaletą tej wysokiej przyczepności początkowej jest to, że produkt nie wymaga już wsparcia w normalnych sytuacjach.

PremTack osiąga wysoką wytrzymałość końcową po całkowitym utwardzeniu. Dzięki temu nadaje się również do klejenia i montażu tam, gdzie występują długotrwałe obciążenia. PremTack doskonale nadaje się do przyklejania płytek ceglanych do różnych podłoży.

Przetwarzanie o wysokiej przyczepności

Aby zagwarantować odpowiednią grubość i zapobiec uwięzieniu powietrza, najlepiej pracować ze specjalnym dysza piramidalna. Ta dysza, znana również jako dysza V, jest przykręcana do wkładu przed aplikacją. Następnie trzymaj pistolet całkowicie prostopadle do klejonej powierzchni. Otwór dyszy znajduje się zawsze po tej stronie, po której należy pozostawić PremTack. Stosując tę ​​metodę gwarantujesz piękną piramidę i najbardziej idealną aplikację.

bez kropek

W niektórych sytuacjach wygodniej / ładniej / wydajniej pracować z kropkami. Zdecydowanie odradzamy to. Połączenie klejowe nie będzie wystarczająco mocne w przypadku kropek. Najlepiej pracować z pionowymi rowkami klejowymi. Najmocniejsze połączenie uzyskuje się przy zachowaniu odstępu między rowkami od 10 do 25 centymetrów (w zależności od klejonego materiału).

Dodatkowe porady

PremTack najlepiej przetwarzać za pomocą Pistolet do klejenia. Specjalna transmisja tego aplikatora sprawia, że ​​doskonale nadaje się do klejów o dużej lepkości. Jeśli potrzebujesz dodatkowej porady dotyczącej naszego PremTack, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą Ci w sprawie tego zestawu o wysokiej przyczepności!

Numer artykułu: 102160
Kolor: biały, czarny | Pakowane po 24 | Zawartość: 290 ml