Najwyższej jakości czyszczenie klimatyzacji za pomocą naszych produktów Airco Cleaner

Klimatyzator jest w dzisiejszych czasach niezastąpiony

Klimatyzacja i różne systemy klimatyczne są obecnie niezbędne w dzisiejszym społeczeństwie (pojazdy, domy). Klimatyzator zapewnia komfort chłodu w upalne dni i ciepło w chłodne dni. Po podjęciu decyzji o zakupie jednego lub większej liczby klimatyzatorów, czy to dla siebie, czy dla swoich klientów, niezbędna jest ich prawidłowa konserwacja.

środek do czyszczenia klimatyzacji

Aby chronić klimatyzację, użyj naszego środka do czyszczenia klimatyzacji

Z biegiem czasu wnętrze klimatyzatora ulega zabrudzeniu. Oznacza to, że we wnętrzu klimatyzatora osadzą się bakterie, grzyby i brud. Oznacza to, że klimatyzacja działa gorzej i może powodować dyskomfort zdrowotny (przeziębienie, infekcje dróg oddechowych itp.). Aby mieć pewność, że klimatyzacja pozostanie czysta i będzie nadal działać prawidłowo, użyj naszego środka do czyszczenia klimatyzacji, Oczyszczacz powietrza. Nasz produkt cieszy się dużym zainteresowaniem w branżach: firmy instalujące klimatyzację/pompy ciepła, chłodnictwo, spółdzielnie mieszkaniowe oraz podmioty zajmujące się konserwacją systemów wentylacyjnych, klimatyzacji i/lub pomp ciepła.

Gebruik

De Oczyszczacz powietrzapopularnie nazywany środkiem do czyszczenia klimatyzacji, jest łatwy i przyjazny w użyciu. Jest aktywną pianą do czyszczenia i dezynfekcji klimatyzatorów w pojazdach i budynkach. Ale także do wszelkiego rodzaju kanałów i/lub listew powietrznych, które występują również w pompach ciepła. Produkt nanosi się bezpośrednio na parownik. W sektorze mobilności często używany jest dołączony do zestawu poręczny wąż (dysza klimatyzacyjna). Dzięki temu parownik pozostaje dostępny nawet w trudnych sytuacjach. Na przykład poprzez odpływ skroplin z klimatyzacji, który często znajduje się pod pojazdem. Eliminuje i zapobiega nieprzyjemnym zapachom powodowanym przez mikroorganizmy. W przypadku klimatyzatorów typu split w budynkach i posesjach, gdy klimatyzacja została wyczyszczona środkiem Airco Cleaner, zalecamy lekkie spłukanie wodą listew klimatyzatora. Można tego dokonać za pomocą Pompa ciśnieniowa alkaliczna lekko spryskaj całość. Zapobiega to niepotrzebnie długiemu kontaktowi tacy ociekowej klimatyzatora ze środkiem do czyszczenia klimatyzacji.

Wyczyść zewnętrzną część klimatyzatora

Zalecamy użycie naszego środka do czyszczenia zewnętrznej części klimatyzatora Uniwersalny środek czyszczący w piance lub w przypadku bardzo silnego zanieczyszczenia wybierz nasz Indu Clean Citro.

Wniosek

Dbając o klimatyzację, gwarantujemy najwyższą jakość czyszczenia za pomocą naszych środków Oczyszczacz powietrza w połączeniu z uniwersalnym środkiem czyszczącym w piance. Dzięki temu klimatyzacja jest w optymalnym stanie, a Ty możesz cieszyć się przyjemnym klimatem w pomieszczeniu o każdej porze roku. Regularne stosowanie tych produktów zapewni wydajną pracę klimatyzatora, co zarówno wydłuży żywotność urządzenia, jak i zapewni zdrowsze środowisko życia. Aby więc zapewnić najlepszą wydajność i trwałość swojej klimatyzacji, polegaj na naszych profesjonalnych środkach czyszczących.