Usuń tłuszcz ze swojej powierzchni za pomocą naszego Odtłuszczacz do tworzyw sztucznych

Bezpieczne usuwanie tłuszczu z powierzchni jako pierwszy krok w procesie obróbki

Rozpoznasz to! Chcesz coś pomalować lub skleić. W przypadku malowania, gdy zależy nam na optymalnej warstwie farby, istotne jest, aby powierzchnia była całkowicie wolna od tłuszczu i brudu. Niezależnie od materiału, takiego jak drewno, kamień, płytki, plastik, folia czy metal. Bez uprzedniego odtłuszczenia i usunięcia kurzu z powierzchni, później pojawią się problemy, takie jak słaba przyczepność, pękanie, odbarwienia i łuszczenie się farby. Dzięki dokładnemu oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni, będziesz mógł dłużej cieszyć się nową powłoką. Używasz tego do tego Środek do czyszczenia plastrów jako idealny i bezpieczny odtłuszczacz.

Środek do czyszczenia plastrów

Specjalnie opracowany do czyszczenia tworzyw sztucznych poddawanych dalszej obróbce

Plasto Cleaner to odtłuszczacz opracowany specjalnie do czyszczenia tworzyw sztucznych poddawanych dalszej obróbce. Dzięki unikalnemu składowi produkt bezpiecznie wnika w głąb porów tworzywa sztucznego. Środek do czyszczenia plastrów szybko odparowuje, nie pozostawiając śladów. Nasz odtłuszczacz do tworzyw sztucznych jest również antystatyczny i usuwa pozostałości kleju, olej, smar, brud i silikon. I nadaje się do prawie każdego plastiku.

W nowych sytuacjach z pewnością polecamy ten odtłuszczacz do tworzyw sztucznych Plasto Cleaner

W nowych sytuacjach do uszczelniania radzimy zdecydowanie wybrać Plasto Cleaner. Podczas renowacji i/lub usuwania starych pozostałości uszczelniaczy zalecamy użycie innego środka odtłuszczającego, a mianowicie naszego Unisolve Spray.

Zastosowanie odtłuszczacza do tworzyw sztucznych Plasto Cleaner

Nasz bezpieczny/przyjazny odtłuszczacz ma wiele zastosowań. Zalecamy użycie Plasto Cleaner jako pierwszego kroku w procesie System uszczelniania spoin firmy PremTechgdy dotyczy to nowej sytuacji. Również przy budowie basenów jako obróbka wstępna pod uszczelniacze i/lub kleje oraz do klejenia folii i/lub instalowania różnych przepustów lub oświetlenia w folii. Jest także doskonałym odtłuszczaczem, który można bezpiecznie stosować na wszelkiego rodzaju materiałach występujących w takich branżach jak architektura wnętrz, budowa stoisk czy branża reklamowa.

WNIOSEK

Pierwszym krokiem będzie usunięcie tłuszczu i brudu z powierzchni za pomocą naszego odtłuszczacza do tworzyw sztucznych, co da doskonałe rezultaty w późniejszym procesie.