Maskowanie różnych powierzchni staje się z nami dziecinnie proste szeroka gama wielofunkcyjnych taśm klejących

1. Maskowanie wrażliwych powierzchni

Rozpoznajesz to. Chcesz zamaskować określoną powierzchnię, na przykład tapetę. Jak wiadomo, tapeta to bardzo wrażliwa powierzchnia, którą łatwo uszkodzić. Nie nadaje się do tego taśma maskująca dom-ogród-kuchnia. Często pojawiają się problemy, szczególnie przy próbie usunięcia tych taśm. Powoduje to nieodwracalne uszkodzenie tapety lub innych powierzchni.

wielofunkcyjna taśma klejąca

Poznaj nasze Taśma maskująca fioletowa PQ. W naszej ofercie posiadamy wielofunkcyjną taśmę samoprzylepną, którą można zastosować na wrażliwej powierzchni, takiej jak tapeta. Polecamy nasze również na świeżo lakierowane i/lub malowane powierzchnie Taśma maskująca fioletowa PQ.

Ta taśma maskująca to najwyższej jakości taśma maskująca o niskiej przyczepności, wykonana z cienkiego papieru washi i akrylu wrażliwego na nacisk. Ma niską początkową siłę klejenia i nie pozostawia resztek kleju po usunięciu. Dzięki temu można go łatwo i bezpiecznie usunąć. I mimo, że jest łatwa do usunięcia, taśma ta daje bardzo gładki efekt podczas prac malarskich, a przy prawidłowej aplikacji (za pomocą wałka z taśmą) farba nie będzie pełzać za taśmą.

De Taśma maskująca fioletowa PQ jest dostępny w różnych rozmiarach.

2. Maskowanie nierównych powierzchni

Jestem pewien, że rozpoznajesz również ten scenariusz? Chcesz zamaskować powierzchnię zawierającą niedoskonałości. W przypadku taśm maskujących do domu i ogrodu staje się to trudne. Nie przylega dobrze ze względu na nierówności i pomiędzy taśmą a powierzchnią powstają niewielkie szczeliny. Powoduje to wyciekanie farby na powierzchnię.

W naszej ofercie posiadamy wielofunkcyjną taśmę samoprzylepną, która zapobiega wyciekom. To jest Taśma maskująca Zielona. Stosunkowo gruba taśma maskująca doskonale amortyzuje niedoskonałości, dzięki czemu taśma ta nadaje się do wielu zastosowań. Jest to także fantastyczna taśma do przyklejania np. wykładzin gipsowych do podłóg; jest bardzo mocny, a mimo to można go bez problemu usunąć. Ale produkt ten doskonale nadaje się również do stosowania na powierzchniach takich jak kamień naturalny.

Kolejnym świetnym zastosowaniem jest to, że taśma doskonale nadaje się również do łączenia różnych rzeczy (np. listew, listew przypodłogowych, listew stalowych itp.) i można ją później łatwo usunąć bez pozostałości kleju.Taśma klejąca stanowi problem.

De Taśma maskująca Zielona produkowana jest na bazie papieru krepowego i żywic, jest odporna na promieniowanie UV do 3 tygodni i posiada elastyczność na poziomie 10%, dzięki czemu taśma jest łatwa w pozycjonowaniu.

De Taśma maskująca Zielona jest dostępny w różnych rozmiarach.

3. Bardzo szczelne maskowanie powierzchni i/lub malowanych krawędzi

Ten drugi scenariusz prawdopodobnie nie jest Ci obcy. Chcesz zamaskować powierzchnię i/lub szczelnie pomalować krawędzie. Często też nie daje to pożądanego efektu w przypadku taśmy maskującej przydomowo-ogrodowo-kuchniowej. Taśma się rozrywa, więc nie ma czystych linii. Taśma ta może również pozostać na miejscu przez dłuższy czas, nie pozostawiając resztek kleju, nawet w przypadku zastosowań zewnętrznych. jakiej taśmy możesz użyć w tej sytuacji?

Oczywiście mamy również odpowiedź na to pytanie i odpowiedni produkt dla Ciebie w naszej ofercie. Wielofunkcyjna taśma klejąca, tzw Taśma maskująca złota PQ. Dzięki specjalnemu składowi tej taśmy produkt charakteryzuje się dużą odpornością na rozdarcia zarówno na końcu, jak i po bokach. To jest dokładnie to, czego szukasz!

Wielofunkcyjna taśma klejąca to najwyższej jakości taśma maskująca wykonana z cienkiego papieru washi i akrylu wrażliwego na nacisk.

De Taśma maskująca złota PQ jest dostępny w różnych rozmiarach.

Przygotowanie

Oczywiście przed użyciem naszych taśm maskujących należy upewnić się, że powierzchnia jest dokładnie czysta i wolna od tłuszczu. W tym celu korzystasz z naszego Spray UniSolve of Środek do czyszczenia plastrów.

Po nałożeniu właściwej taśmy maskującej należy ją mocno docisnąć, aby aktywować warstwę wrażliwą na nacisk. Taśmy maskujące nie nadają się do stosowania na wilgotnych lub mokrych powierzchniach.

Wniosek

Teraz, gdy dokonałeś już właściwego wyboru w zakresie maskowania powierzchni i/lub pomalowanych krawędzi, życzymy powodzenia w realizacji Twojego projektu.