Nasze pielęgnacyjne mydło garażowe
czyści twoje brudne ręce

Prawdopodobnie rozpoznajesz? Po pracy w warsztacie, garażu, drukarni lub gdzieś indziej (np. u malarzy) Twoje ręce są brudne. Twoje ręce są brudne w wyniku używania smarów, smarów, olejów i paliw itp. Niestety zwykłe mydło nie wystarczy. Chcesz, aby Twoje ręce zostały dokładnie umyte za jednym razem najlepszym mydłem warsztatowym. Ponieważ myjesz ręce kilka razy dziennie, naturalnie chcesz, aby mydło było bardzo przyjazne dla skóry, a także miało silne działanie. To, czego potrzebujesz, to Zastosuj mydło NF.

nałóż mydło nr

Nasze mydło warsztatowe; Apply Soap NF jest przyjazny dla środowiska

Silne mydło oczyszczające jest często niedoceniane w miejscu pracy. Chociaż jego użycie nadal ma miejsce kilka razy dziennie w Twoim warsztacie. The Zastosuj mydło NF jest również przyjazny dla środowiska. Mydło warsztatowe nie zawiera rozpuszczalników i nie zawiera piasku ani ziaren plastiku jako peelingu, lecz zmielone pestki oliwek. Zapobiegnie to zatykaniu odpływu. Mydło warsztatowe jest również ekonomiczne w użyciu i posiada wyjątkowo świeży zapach, który każdy odbiera jako przyjemny.

Zastosowanie naszego mydła warsztatowego

Nasze mydło warsztatowe, zwane potocznie mydłem garażowym, jest przyjemne w użyciu. Nabierz niewielką ilość mydła na dłoń. Aby zapewnić dobre czyszczenie, zalecamy dodanie odrobiny letniej wody. Tworzy się piana, która nadaje dłoniom uczucie miękkości. Następnie dobrze potrzyj ręce. Następnie spłucz ręce letnią wodą.

Mydło warsztatowe możesz powiesić w dowolnym miejscu warsztatu.

Oprócz Zastosuj mydło NF możesz także zamówić powiązane elementy, takie jak pompka i uchwyt pompy. Elementy te można zamówić osobno. Garażowy uchwyt na mydło można łatwo przymocować w dowolnym miejscu w warsztacie. Uchwyt jest dostarczany ze śrubami i kołkamiCzy wolisz zabrać ze sobą mydło na miejsce? Wtedy to też jest możliwe! Pompa ma solidny uchwyt, dzięki czemu można ją łatwo przenosić.

Wniosek

Tego mydła warsztatowego nie powinno zabraknąć w żadnym warsztacie, naszego dobrze czyszczącego i pielęgnującego Apply Soap NF.