Napraw zbyt duży lub nieprawidłowy otwór wiertniczy za pomocą naszego narzędzia płynny uchwyt na śrubę

Chcesz łatwo i skutecznie naprawić zbyt duży lub nieprawidłowy odwiert?

Prawdopodobnie to rozpoznajesz. Pracujesz na miejscu; na przykład podczas renowacji lub projektu zrównoważonego rozwoju lub właśnie się przeprowadziłeś i napotykasz szereg wyzwań, takich jak zbyt duże lub nieprawidłowo wywiercone dziury w ścianach. Chcesz naprawić te dziury. A najlepiej w prosty i skuteczny sposób, bez większych kłopotów i bez użycia zbyt wielu materiałów. Mamy dla Ciebie w naszej ofercie uchwyt na śrubę do cieczy. Czytaj dalej, szybko.

płynny uchwyt na śrubę

Nasz płynny uchwyt na śrubę; Korek w płynie

Kołek to narzędzie służące do mocowania przedmiotu do nieelastycznego materiału. Zatyczki zazwyczaj umieszcza się w precyzyjnie dopasowanym otworze w nieelastycznym materiale. Nasz płynny uchwyt śrubowy to szybko utwardzający się korek w płynie, łatwy w użyciu w przypadku wielu rodzajów prac instalacyjnych. Produkt przylega do wielu powierzchni, takich jak płyty gipsowo-kartonowe, beton (kamień naturalny, cegła silikatowa, ceramika, drewno i płyty izolacyjne). Płynna wtyczka stanowi doskonały zamiennik wielu typów wtyczek. Oszczędza to dużo pracy i czasu, dzięki czemu nie trzeba najpierw szukać odpowiedniego rozmiaru wtyczki lub odpowiedniego typu wtyczki (istnieje szereg rodzajów i zastosowań)

Bardzo dobrze nadaje się do pustych przestrzeni w połączeniu z uniwersalnymi tulejami sitowymi

Jest również bardzo odpowiedni do pustych przestrzeni; szczególnie w połączeniu z uniwersalnym rękawy sitowe. Tuleje sitowe dostępne są w różnych rozmiarach. Jest to zatem najlepszy produkt do zastosowania jako wielofunkcyjna zaślepka oraz do naprawy zbyt dużych lub nieprawidłowo wywierconych otworów.

Dwuskładnikowy poliuretan

Płynna wtyczka, nasz płynny uchwyt śrubowy, jest dwuskładnikowym poliuretanem. Oznacza to, że składa się ze składnika A i B, składnik A to baza poliuretanowa, a składnik B to utwardzacz. Po utwardzeniu produkt jest odporny na wilgoć oraz wiele rodzajów rozpuszczalników i środków chemicznych, posiada bardzo dobrą stabilność oraz doskonałe właściwości wypełniania szczelin.

Właściwości naszego płynnego uchwytu śrubowego

Po zastosowaniu Płynna wtyczka można szybko szlifować, obrabiać i malować. Przyczepia się sam ze względu na swoje właściwości musujące. Jeśli wyobrazisz sobie, że czas schnięcia wynosi tylko 5 minut, a czas otwarcia 40 sekund, praca zostanie wykonana w mgnieniu oka. Produkt ma również wytrzymałość na rozciąganie 35Mpa (350kg cm2). Ponadto produkt nie zawiera LZO. VOC to angielski skrót od Lotne związki organiczne, holenderski termin to VOS Lotne związki organiczne. Obecnie jest to istotny temat w projektach renowacyjnych i zrównoważonych, gdzie oprócz środowiska kluczowe znaczenie ma także zdrowie ludzkie.

Po użyciu Płynna wtyczka radzimy odciąć nadmiar produktu. Można to zrobić w ciągu kilku minut za pomocą noża łamanego, po dłuższym czasie warto usunąć go mechanicznie, np. za pomocą narzędzia wielofunkcyjnego z piłą.

Wniosek

 Jeśli chcesz łatwo i skutecznie naprawić zbyt duże lub źle wywiercone otwory, możesz to zrobić za pomocą naszej wiertarki Płynna wtyczka.