Dzięki naszym produktom Twoje okna, szyby i lustra będą czyste bez smug
profesjonalna myjka do okien

profesjonalna myjka do okien

Czy Tobie również dokuczają smugi po umyciu szyb, szyb czy lusterek w Twoim warsztacie lub samochodzie służbowym?

Prawdopodobnie rozpoznajesz? Po umyciu okien, szyb lub lusterek pojazdu użytkowego lub warsztatu nadal widzisz brud i/lub smugi. Zanieczyszczenie jest takie, że nie można go usunąć żadnym środkiem do czyszczenia szkła lub środek do czyszczenia szkła nie jest wystarczająco silny, aby oczyścić go bez smug. Pozostają zabrudzenia i/lub smugi. To nie jest to, czego chcesz. Szukasz produktu, który dokładnie umyje okna za jednym razem. Wiele innych środków do czyszczenia szkła czasami pozostawia osad lub zawiera pewne substancje, które mogą powodować uszkodzenie gumy (okien), a ostatecznie nawet uszkodzić farbę i ostatecznie spowodować korozję.

Nasz profesjonalny środek do czyszczenia okien; Szkło Czyste Plus jest bezpieczny

Nasz profesjonalny płyn do mycia okien jest mocny i nie pozostawia smug. Potężny profesjonalny środek do czyszczenia okien jest często niedoceniany w miejscu pracy. Ty, jako profesjonalista, wiesz, że dobry produkt robi różnicę w Twojej branży. Glass Clean Plus jest również bezpieczny. Środek do czyszczenia okien nie posiada znaku CLP. Środek do czyszczenia okien może być również stosowany jako środek do ogólnego czyszczenia. Weź również pod uwagę czyszczenie stali nierdzewnej, co często jest trudne. Można to zrobić również idealnie i bez smug dzięki Glass Clean Plus.

Można go również używać jako ogólnego środka czyszczącego

Profesjonalny płyn do mycia okien jest łatwy w użyciu i posiada gotową do użycia formułę. Nie trzeba więc rozcieńczać go np. wodą. Jak wspomniano, produkt można również stosować jako ogólny środek czyszczący. Oznacza to, że oprócz czyszczenia okien, szyb i luster, można go stosować także na innych gładkich powierzchniach.

IT Sprzątanie zewnętrzne Twojego samochodu

Ten wszechstronny produkt nadaje się również do czyszczenia pojazdów, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Usuwa gładkie powierzchnie Szkło Czyste Plus Twoje wnętrze i na zewnątrz przed brudem, tłuszczem, nikotyną, ale także pozostałościami klejów i silikonów, środkami czyszczącymi i pozostałościami wosku. Można go także rozumieć jako profesjonalny środek czyszcząco-odtłuszczający, za pomocą którego czyścisz, odtłuszczasz lub odtłuszczasz powierzchnię przed naklejeniem np. folii czy naklejek. Weźmy pod uwagę branżę reklamową.

Wniosek

Ten wszechstronny, profesjonalny środek do czyszczenia okien, a także odtłuszczacz, Szkło Czyste Plus, nie powinno zabraknąć w żadnym środowisku pracy. W niektórych przypadkach może być także bezpieczną alternatywą dla wielu produktów odtłuszczających zawierających szkodliwe substancje parujące. Wolisz używać tego produktu w połączeniu z naszym Szklane czyste ręczniki PQ.