Aktualny

Szeroka gama
z wysokiej jakości taśmami maskującymi

Na początku 2021 roku nasza oferta została poszerzona o 3 wysokiej jakości taśmy maskujące. W wielu procesach, w których wykorzystywane są nasze produkty, sąsiednie materiały są chronione przed niepożądanym zanieczyszczeniem. Widzieliśmy, że nasi klienci używali wszystkich produktów PremTech, jak często zalecają systemy, ale w naszym asortymencie brakowało taśm maskujących.

Taśmy maskujące

Po okresie 2 lat rozwoju z dumą wprowadziliśmy 3 warianty taśm maskujących, które często określa się mianem taśm maskujących. odmiana zielona, taśma maskująca zielona, jest taśmą wodoodporną, która jest stosunkowo gruba i mocna. Produkt ten produkowany jest na bazie papieru krepowego i żywic i doskonale nadaje się do aplikacji na nierównych powierzchniach.

De Taśma maskująca złota PQ to nasza żółto-złota odmiana. Dzięki tej taśmie maskującej uzyskuje się wyjątkowo czyste krawędzie. Warstwa klejąca taśmy maskującej Gold PQ nie pozostawia śladów i jest wysoce odporna na promieniowanie UV, wodę i wysokie temperatury. Ta taśma jest zrobiona z washi, co po japońsku oznacza „papier japoński”. Jakość washi jest bardzo wysoka, co również sprawia, że ​​taśma ta nie pozostawia śladów kleju nawet przez 6 miesięcy.

Trzecia taśma to rząd jest nasz Taśma maskująca fioletowa PQ. Taśma maskująca Purple PQ to najwyższej jakości taśma maskująca o niskiej przylepności wykonana z cienkiego papieru washi. Za pomocą tej taśmy można chronić wrażliwe powierzchnie, takie jak tapety i/lub świeżo lakierowane lub malowane powierzchnie, bez ryzyka uszkodzenia powierzchni. Wyjątkowość tej taśmy maskującej polega na bardzo niskiej sile klejenia, co praktycznie gwarantuje łatwe i bezpieczne usuwanie.