Multi Repair SL

Klej do drewna

  • Można go idealnie wkręcić lub wbić
  • Suszyć po 8 minutach
  • Doskonale nadaje się do szlifowania po 55 minutach
  • Bardzo nadaje się do wielu rodzajów drewna

Klej do drewna z czasem otwartym, który jest więcej niż wystarczający do dobrej i szybkiej obróbki? Jest to możliwe dzięki PremTech Multi Repair SL. Multi Repair SL to mocny, elastyczny i wysokiej jakości dwuskładnikowy klej, który nadaje się do wielu zastosowań. Produkt posiada dobrą odporność temperaturową, szybko schnie i nadaje się do szlifowania już po 55 minutach. Multi Repair SL doskonale nadaje się do prac naprawczych wymagających wkręcania lub wbijania w produkt po nałożeniu. Produkt można także łatwo pomalować.

Oprócz kleju do drewna nadaje się również do wielu innych zastosowań

Multi Repair SL nadaje się do wielu rodzajów powierzchni, takich jak kamień, wiele rodzajów drewna, beton, EPDM, ceramika, szkło, plastik, metal itp. Multi Repair SL idealnie nadaje się również do wszelkiego rodzaju zastosowań związanych z naprawą drewna . Oprócz łatwej obróbki końcowej, produkt można doskonale obrabiać także na wielu trudniejszych gatunkach drewna, np. teku. Dzięki nieco dłuższemu czasowi otwarcia wynoszącemu 8 minut, masz wystarczająco dużo czasu na dokładne wykończenie.

Obróbka różnymi narzędziami

Multi Repair SL można nakładać za pomocą 2-K Mixer Gun PQ. Jest to wysokiej jakości pistolet, który ze względu na niewielką wagę idealnie nadaje się do umieszczenia w dowolnej pozycji. Do wyboru są także dwa rodzaje dysz. Normalny Dysza mieszająca 2-K i Dysza mieszająca 2-K HV. HV oznacza wysoką lepkość. Oznacza to, że nieco grubsze produkty 2-K są łatwiejsze w obróbce ze względu na nieco większe komory w tej dyszy. Jeśli zdecydujesz się na bardziej ekonomiczną dyszę, w której ilość pozostająca w dyszy jest mniejsza, wybierz zwykłą dyszę mieszającą 2-K.

Numer artykułu: 502453
Kolor: naturalny | Pakowane po 24 | Zawartość: 50 ml