Strona główna / Systemy / Uszczelnianie połączeń PremTech

System uszczelniania połączeń PremTech

Kompletny system uszczelniania połączeń

  • Kompletny system
  • Gwarantowany piękny efekt końcowy
  • Możliwe wsparcie na miejscu
  • Specjalnie dla profesjonalistów

Uszczelnianie połączeń i szwów w pomieszczeniu sanitarnym odbywa się zwykle w ostatniej fazie. Pieczęć ta musi zapewniać bezpieczeństwo plombowania i wykończenie całości. Dobre uszczelnienie wymaga, oprócz profesjonalisty, który je wykonuje, odpowiednich kombinacji produktów, aby osiągnąć doskonały efekt końcowy. Z tego powodu PremTech opracował wyrafinowaną gamę produktów, które są bardzo wysokiej jakości, gwarantują prostą obróbkę i zapewniają trwałe uszczelnienie.

Jeśli zastosujesz się do naszego specjalnie opracowanego planu krok po kroku, gwarantowane jest dobre uszczelnienie i piękny efekt końcowy.

Krok 1 Przygotowanie podłoża

Krok 1 Przygotowanie podłoża

W prawie każdym procesie najważniejsza jest podstawa. Nie inaczej jest w przypadku „Systemu uszczelniania połączeń”. Podłoże przed uszczelnieniem musi być czyste, suche i odtłuszczone. Dotyczy to istniejących i nowych sytuacji.

W nowych sytuacjach możesz użyć Środek do czyszczenia plastrów. Jest to odtłuszczacz, który szybko odparowuje, sprawia, że ​​powierzchnia jest antystatyczna i nie pozostawia śladów, dzięki czemu można szybko kontynuować pracę z uszczelniaczem. W istniejących sytuacjach czasami trzeba również usunąć stare resztki szczeliwa i kleju. Aby móc to zrobić we właściwy sposób, mamy Spray UniSolve rozwinięty. Ten produkt usuwa stare resztki szczeliwa i kleju, a także odtłuszcza powierzchnię. Oznacza to 2 aplikacje z 1 produktem. Spryskaj spray UniSolve w wybrane miejsce i daj produktowi trochę czasu na zadziałanie. Następnie wytrzyj całość do czysta za pomocą Ściereczki do czyszczenia. Po około 15/20 minutach spray UniSolve całkowicie wyparował i można przejść do kroku 2, uszczelnienia!

Krok 2 Realizacja pieczęci

Krok 2 Realizacja pieczęci

Teraz możesz zacząć stosować PREMEAL.. Zawsze twórz uszczelnienie na podłodze przed przejściem do rąbków stojących. PremSeal ma wydłużenie do zerwania nie mniejsze niż 560%, co oznacza, że ​​doskonale absorbuje różne efekty podłoża. Ponadto PremSeal jest bardzo przyjemny i łatwy w obróbce ze względu na dobrą stabilność. PremSeal jest dostępny w różnych kolorach. W celu optymalnego przetwarzania PremSeal zalecamy Pistolet do uszczelniania: Ten pistolet do uszczelniania zapewnia proste i precyzyjne uszczelnianie.

Krok 3 Wykańczanie PremSeal

Krok 3 Wykańczanie PremSeal

Po nałożeniu PremSeal szczeliwo należy spryskać naszym Uszczelnienie finiszera. Jest to specjalnie opracowany płyn, który w przeciwieństwie do innych rodzajów płynów nie zawiera między innymi rozpuszczalników, które mogą mieć wpływ na Twój zestaw. Po nałożeniu tego płynu do ostrzy, możesz dokończyć całość naszym Szpatułki nożowe. Mają 16 różnych opcji. Idealna szpatułka do każdego kąta i sytuacji. Uwaga: Używając Seal Finisher do kamienia naturalnego, należy zawsze spłukać dużą ilością wody, aby zapobiec odbarwieniu powierzchni.

Step 4 Wykończenie odpływu/odpływu prysznicowego

Step 4 Wykończenie odpływu/odpływu prysznicowego

Step 4 Wykończenie odpływu/odpływu prysznicowego

Aby prawidłowo i bezpiecznie wykończyć odpływ prysznicowy / odpływ, mamy Uszczelnienie drenażu rozwinięty. DrainSeal to dwuskładnikowa żywica epoksydowa o bardzo wysokiej elastyczności. Ponadto DrainSeal charakteryzuje się niską emisją, a produkt ma czas otwarty nie krótszy niż 2 minut. Jego gęsta struktura komórkowa sprawia, że ​​jest odporny na wszelkiego rodzaju wpływy zewnętrzne. Spraw, aby Twoja powierzchnia była czysta, sucha i wolna od tłuszczu. Nałóż uszczelkę odpływu wokół odpływu/odpływu za pomocą Pistolet mieszający HV i możesz ponownie wziąć prysznic po 30 minutach.

Krok 5 Uszczelnianie połączeń ściana-sufit

Krok 5 Uszczelnianie połączeń ściana-sufit

Wreszcie pojawiają się szwy ściana-sufit. Masz na to 2 opcje. Możesz go zapieczętować za pomocą PremSeal, ale wtedy nie da się go już pomalować lub zapieczętujesz go za pomocą Bez pęknięć Premium: Wysokiej jakości uszczelniacz akrylowy, z którym przyjemnie się pracuje, z wydłużeniem do zerwania 220%. Ponadto można go malować wieloma farbami wodnymi i syntetycznymi. No-Crack Premium należy zawsze wykańczać wodą.

Krok 6 Czyszczenie narzędzi i powierzchni

Krok 6 Czyszczenie narzędzi i powierzchni

Po całkowitym uszczelnieniu radzimy wyczyścić narzędzia i powierzchnię, która została niespodziewanie naruszona naszym Chusteczki wzmacniające i pielęgnacyjne. Są to poręczne chusteczki, które zostały opracowane specjalnie do czyszczenia narzędzi, powierzchni i rąk. Chusteczki Power & Care są zanurzone w Mydło Power & Care i są wzbogacone aloesem.