System uszczelniania połączeń

Pomieszczenia sanitarne, takie jak łazienki i toalety, są dla wielu osób ważnymi miejscami w domu. Zwykle przeznacza się znaczny budżet, aby całkowicie umeblować te przestrzenie zgodnie z Twoimi życzeniami. Ale w rzeczywistości dotyczy to stref sanitarnych we wszystkich budynkach. Po prostu musi być dobrze zorganizowany i ładnie wyglądać.

Oczywiście to samo dotyczy uszczelniania fug w tych obszarach. Nie ma nic bardziej irytującego niż wyciek w łazience lub spleśniały uszczelniacz. Klient bez wątpienia skontaktuje się z Tobą, jeśli zaistnieje taka sytuacja. Zagrożenia te można ograniczyć do minimum dzięki naszemu systemowi uszczelniania połączeń. Aplikacja musi oczywiście być zawsze prawidłowo wykonywana, a podczas jej użytkowania klient jest odpowiedzialny za konserwację. Ale dzięki produktom PremTech z tego systemu korzystasz z najlepszej dostępnej jakości.

KROK 1 WYKOŃCZENIE ODWODNIENIA PRYSZNICOWEGO

Opracowaliśmy DrainSeal, aby prawidłowo i bezpiecznie wykańczać odpływ/odpływ prysznicowy. DrainSeal to dwuskładnikowa żywica epoksydowa o elastyczności nie mniejszej niż 2%.

Ponadto DrainSeal charakteryzuje się niską emisją, a produkt ma bardzo długi czas otwarcia wynoszący 8 minut. Dzięki temu pod względem przetwarzania jest porównywalny z naszym PremSeal.

Spraw, aby Twoja powierzchnia była czysta, sucha i wolna od tłuszczu. Wykończ odpływ/odpływ prysznicowy za pomocą pistoletu mieszającego HV. Zaklej taśmą miejsca, w których nie chcesz nakładać DrainSeal, taśmą maskującą Gold. Po 30 minutach połączenie można ponownie obciążyć.

KROK 2 PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Podstawa jest najważniejszą częścią dobrego wyniku końcowego w prawie każdym procesie. Nie inaczej jest w przypadku „Systemu uszczelniania połączeń”.

Podłoże przed uszczelnieniem musi być czyste, suche i odtłuszczone. Dotyczy to istniejących i nowych sytuacji. W istniejących sytuacjach czasami trzeba również usunąć stare resztki szczeliwa i kleju. Aby móc to zrobić we właściwy sposób, opracowaliśmy UniSolve Spray. Ten produkt usuwa stare resztki szczeliwa i kleju, a także odtłuszcza powierzchnię. Oznacza to 2 aplikacje z 1 produktem.

KROK 3 REALIZUJĄC USZCZELNIENIE

Po odparowaniu UniSolve Spray/Plasto Cleaner można rozpocząć nakładanie PremSeal.

Produkt posiada wydłużenie do zerwania nie mniejsze niż 560%, dzięki czemu doskonale absorbuje różne efekty podłoża. Ponadto PremSeal jest bardzo przyjemny i łatwy w obróbce ze względu na dobrą stabilność i wysoką odporność chemiczną. PremSeal jest dostępny w różnych kolorach. Aby przetwarzać PremSeal tak optymalnie, jak to możliwe, zalecamy użycie Sealer Gun. Unikalna przekładnia tego pistoletu do uszczelniania zapewnia prostą i bardzo precyzyjną obróbkę masy uszczelniającej.

KROK 4 WYKOŃCZENIE PREMSEAL

Po nałożeniu PremSeal należy spryskać szczeliwo za pomocą naszego Seal Finisher.

Seal Finisher to specjalnie opracowany płyn, który w przeciwieństwie do innych rodzajów płynów nie zawiera między innymi rozpuszczalników, które mogłyby mieć wpływ na uszczelniacz. Po nałożeniu tego płynu do skrobania możesz wykończyć całość naszymi łopatkami pomiarowymi. Te szpatułki Afmes mają 16 różnych opcji, dzięki czemu masz pod ręką idealną szpatułkę do każdego kąta i w każdej sytuacji.
Uwaga: stosując Seal Finisher na kamieniu naturalnym, należy zawsze spłukać całość dużą ilością wody, aby zapobiec przebarwieniu powierzchni.

KROK 5 CZYSZCZENIE NARZĘDZI I PODŁOŻA

Po całkowitym uszczelnieniu radzimy wyczyścić narzędzia i podłoże, które uległy nieoczekiwanemu uszkodzeniu
naruszone, można je czyścić naszymi chusteczkami Power & Care Wipes.

Power & Care Wipes to poręczne chusteczki, które zostały opracowane specjalnie do czyszczenia narzędzi, powierzchni i rąk. Te niepylące ścierki polipropylenowe są wzbogacone aloesem i pozostają wilgotne przez długi czas podczas użytkowania. Uważaj, aby nie czyścić twarzy tymi chusteczkami. Oczyszczająca moc tych chusteczek świetnie działa na dłonie, ale są zbyt silne dla twarzy.